Application: UX designer

  • Full Time
  • Budapest

Gyorsan fejlődő, de közben továbbra is barátságos cégünkhöz keressük leendő UX designer kollégánkat, aki nemcsak szakmailag tapasztalt, de angolul is magabiztosan kommunikál a mindennapokban!

Ne habozz, küldd el önéletrajzodat, portfóliódat és találkozz velünk személyesen is!

Főbb feladatok és felelősségi körök

  • A Carussel termékeinek képviselete UX szempontból
  • Weboldalak és applikációk designjának kialakítása és fenntartása style guide alapján
  • Nyilvános és admin felületek minőségbiztosítása (monitorozás, tesztelés, javítás, fejlesztés)
  • Style guide készítése és karbantartása
  • Új funkciók, termékek tervezésében való aktív részvétel
  • UX folyamatos monitorozása, tesztelése és fejlesztése
  • UX fókuszú szemlélet és folyamatok bevezetése
  • Hatékony együttműködés a termékmenedzserekkel, fejlesztőkkel és ügyfelekkel
  • Támogatás prezentációk készítésében

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább 3 év munkatapasztalat hasonló pozícióban
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • HTML5 és Photoshop alapos ismerete
  • Üzleti szemlélet megléte, a prioritások folyamatos szem előtt tartása
  • Tapasztalat fejlesztőkkel való együttműködésben

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Illustrator és Fireworks ismerete előnyt jelent

Amit munkáltatóként nyújtunk:

  • Korlátlan home office lehetőség
  • Belső képzések, tréningek számos területen
  • Belső mozgások akár csapaton belül és csapatokon átívelően
  • Közös programok, mint például: céges reggelik, DIY workshopok, közös színházba járás, filmnézés, reggeli nyelvi órák, délutáni pingpong játszmák és még sorolhatnánk…

Munkavégzés helye:
Budapest, 2. kerület

A jelentkezéshez csatolt önéletrajzokat és portfóliókat az allas@carussel.com e-mail címre várjuk.

Upload your CV/portfolio or any other relevant file. Max. file size: 10 MB.