Application: Online Marketing munkatárs

Gyorsan fejlődő, de közben továbbra is barátságos cégünkhöz keresünk némi, vagy jelentős online marketing tapasztalattal rendelkező, angolul jól beszélő új kollégát.

Különösen örülünk neked, ha van: autóipari tapasztalatod (legalább egyszer jártál már autókereskedésben), online marketing tapasztalatod (tényleg legyen valamennyi) és érdekel a digitális világ. Ha mindezeken felül képes vagy felelősen egyedül és csapatban is dolgozni, nálunk a helyed, ahol továbbépítheted karrieredet és szélesítheted, bővítheted eddigi ismereteidet!

Ne habozz, küldd el önéletrajzodat és találkozz velünk személyesen is!

Főbb feladatok és felelősségi körök

  • Google AdWords és Facebook kampányok tervezése és előkészítése
  • Az ügyfelek igényeinek előzetes felmérése, kulcsszó-kutatás
  • Kampányok menedzselése, hirdetések szövegeinek megírása
  • A statisztikai rendszerek megfelelő paraméterezése
  • Kampányok monitorozása, kampányriportok készítése
  • Együttműködés a projektekben résztvevő többi kollégával (Online marketing manager, designer, ügyfélkapcsolati munkatársak)

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat Google és Facebook hirdetések tervezésében, kezelésében
  • A Google AdWords ismerete, a Google Analytics felhasználói szintű ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felelősségteljes, elkötelezett hozzáállás, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Keresőoptimalizálásban szerzett tapasztalat
  • Facebook hirdetéskezelő ismerete
  • Jó szövegíró készség
  • További európai nyelv ismerete

Amit munkáltatóként nyújtunk:

  • Korlátlan home office lehetőség
  • Belső képzések, tréningek számos területen
  • Belső mozgások akár csapaton belül és csapatokon átívelően
  • Közös programok, mint például: céges reggelik, DIY workshopok, közös színházba járás, filmnézés, reggeli nyelvi órák, délutáni pingpong játszmák és még sorolhatnánk…

Munkavégzés helye:
Budapest, 2. kerület

A jelentkezéshez az önéletrajzokat az allas@carussel.com e-mail címre várjuk.

Upload your CV/portfolio or any other relevant file. Max. file size: 10 MB.